Değerler

Müşteri Odaklı

Araştırma -> Tasarım -> Geliştirme -> Üretim  -> Satış ve Pazarlama -> Servis e kadar olan tüm zincirde müşteri rehberimizdir. Bu anlayış üzerine kurulu olan organizasyonumuzda; hangi ürünün, hangi şekilde üretileceğine, dağıtım ve servisinin yapılacağına müşterinin sesine kulak vererek karar vermekteyiz.

Takım Çalışması

Takımın aklının onu oluşturan bireylerden daha fazla olduğu bilinci ile ortak dil oluşturup, ortak problem çözme yetileri kazanıp birlikte çalışma becerilerini geliştirerek her türlü fikrin görüşülmesini mümkün kılan bir ortam sayesinde yenilikçi ve yaratıcı güç seferber etmekteyiz.

Sürekli Gelişen

Bugünün dünden; dünün bugünden daha iyi olması gerektiği anlayışının bilincinde olarak, tüm faaliyetlerimizde sürekli gelişimi yaşam tarzı olarak benimsemekteyiz.

Pozitif Yaklaşım

İnsan kaynaklarımızın önemli kültürel değerlerinden olan pozitif yaklaşım her işte yola çözüm aramak felsefesi üzerine kurulmaktadır.

Şeffaf ve Sorumlu

Önemli değerlerimizden bir başkası da; şirket ve çalışanları olarak bilgiyi paylaşmak, yetkileri ölçüsünde sorumluluk almak ve yapılan her işin hesabını verebilmektir.

Esneklik

"Değişmeyen tek şey değişimdir" - Heraclicius

Rekabet gücümüzün arkasında esnek ve şartlara en çok uyum sağlayanların ayakta kalacağı bilinci yatmaktadır.

Adil Paylaşım

Ortaya çıkan değerin iş ortakları arasında adil ve dengeli bir biçimde paylaşılması, kazan-kazan prensibinin uygulanması temel yaklaşımlarımızdan biridir.

Yasalara Sadık

İçinde bulunduğumuz toplumun yasa ve kurallarına uyum sağlamak ve disiplin ile uygulamak; her işimizin değişmez kuralıdır.

Çevreye Saygılı

Şirket ve çevre birbiri ile bir bütün olarak alışveriş içinde olan bir döngüdür. Bu alışverişte de kazan-kazan prensibini baz alarak çevreye saygılı üretim yapmak, çevreyi korumak ve zarar vermeden kullanmak temel anlayışımızdır.


BİZE ULAŞIN

  • 1142 sok no:35 Sarnıç - Gaziemir 35414 İzmir / Türkiye

  • +90 444 11 76
  • +90 232 281 66 48
  • info@medbar.com.tr

MEDBAR ANKET

150 çalışanı ile Medbar 72 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Ar-Ge ye verdiği önemle birlikte ürün sayısını her geçen gün arttıran Medbar hızla büyümeye devam etmektedir. Büyüyen firmamızın gelişmesine siz de katkıda bulunmak ister misiniz?

Anketimize katılmak için tıklayınız

Yorum ve bildirimleriniz bizim için çok değerlidir!..