Gizlilik Koşulları

İnternet genellikle güvenli bir ortam değildir. İnternetin açık bir ağ olduğunu ve herkes tarafından erişilebilir olduğunu kabul etmektesiniz. Medbar, Kişisel Bilgileri yürürlükteki veri koruma kanunlarına göre muamele etmektedir.

Bu Gizlilik Politikası, Medbar Web Sitesi kullanıcılarından hangi Kişisel Bilgileri topladığını, bu bilgilerin toplanma yöntemini ve Medbar'ın bu bilgileri kullanabileceği, paylaşabileceği veya ifşa edebileceği amaçları açıklamaktadır. Bu Gizlilik Politikasında kullanılan "Kişisel Bilgiler" terimi adınız, e-mail adresiniz, posta adresiniz veya telefon numaranız vs. gibi sizin kim olduğunuzu belirlemek için kullanılabilecek olan bilgiler anlamına gelmektedir.

Medbar Web Sitesini kullanarak, Kişisel Bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında belirtildiği şekilde toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine rıza göstermektesiniz. Bu Gizlilik Politikasını kabul etmediğiniz takdirde, Medbar Web Sitesini ziyaret etmeye devam etmeyiniz.

Vermiş olduğunuz veya bize ilettiğiniz (örn. e-mail, anket veya e-bülten aracılığıyla) veya size sunulan hizmetlerimizi sağlamak ve/veya iyileştirmek, sizinle iletişime geçmek, araştırma yapmak ve şirket içi raporlamada bulunmak için ihtiyaç duyulan Kişisel Bilgileri toplamaktayız.

Kayıt oluşturduğunuzda (örn. e-bültene kayıt yoluyla) veya müşteri anketlerine katılmak, geribildirim sağlamak veya online işe alım kariyer sekmesi üzerinden özgeçmişinizi (CV) göndererek boş pozisyonlar için iş başvurusunda bulunmak gibi gönüllü olarak bilgileri doldurduğunuzda hakkınızdaki Kişisel Bilgileri toplamaktayız. Tarafımızca talep edilen herhangi bir Kişisel Bilgiyi vermemeyi seçmeniz halinde, Web Sitesinin belirli kısımlarına, hizmetlerine veya işlevlerine erişmeniz veya kullanmanız ve talebinize yanıt verebilmemiz mümkün olmayabilir.

Son olarak, web sitemizi kullanmanız neticesinde bazı teknik ve diğer bilgiler otomatik olarak bilgisayarınız tarafından ifşa edilmektedir ve operasyonel ve güvenlik amaçları doğrultusunda ve web sitemizi kullanmanızın daha iyi anlaşılması amacıyla tarafımızca kaydedilmektedir (ağ adresiniz, tarayıcı türü, sizi web sitemize yönlendiren web sitesi gibi).

Ayrıca, Kişisel Bilgilerinizi talep edebileceğiniz ürünler veya hizmetler hakkında size bilgi vermek için kullanabiliriz. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünler ve hizmetlerin pazarlanması (e-mail yoluyla yapılanlar dahil) veya sizinle iletişime geçmek için de kullanabiliriz. Bu iletişimlerin yapılmasını istemiyorsanız lütfen info@medbar.com.tr adresine bilgi veriniz.

Bu Gizlilik Politikası sadece Medbar Web Sitesinde uygulanmaktadır ve üçüncü şahıslara ait web sitelerine uygulanmamaktadır. Sizi ilgilendirebileceğini düşündüğümüz diğer web sitelerine ait linkler verebiliriz. Ancak, internetin doğası gereği, bu web sitelerinin gizlilik standartlarını garanti edememekteyiz ve bu sitelerin içeriğinden dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Sosyal Yer İmleri (örneğin Facebook, Twitter, Google+), bazı sosyal medya platformlarının kullanıcılarının yer imi eklemek veya bunları sosyal medya irtibatları ile paylaşmak üzere Medbar Web Sitesinin linklerini kendi sosyal medya profillerine göndermelerini sağlar. Web Sitemizde yer alan "paylaş" butonlarını kullanmanız halinde, Tweet ve Share (Paylaş) tarafından kontrol edilen web sitelerine yönlendirilirsiniz. Hizmetleri kullandığınızda Tweet ve Share (Paylaş) seçeneklerinin ayarladığı çerezler üzerinde kontrolümüz bulunmamaktadır. Sosyal Yer İmlerini kullanmanız halinde, ilgili sosyal medya platformuna kimliğinizin tespitine yönelik bilgiler gönderirsiniz. Sosyal Yer İmlerini kullanan kişilerin yaptıkları yorumlar veya işlemler, Medbar tarafından kontrol edilmemekte veya onaylanmamaktadır ve bunlardan dolayı Medbar sorumlu veya yükümlü tutulmayacaktır. Medbar'ın içeriğini Sosyal Yer İmleri aracılığıyla paylaşan kişiler, Medbar adına konuşma veya Medbar'ı temsil etme yetkisine sahip değildir. Fikirleri ve görüşleri, kesinlikle Medbar'ın fikirleri ve görüşleri olarak değil, kendi fikirleri ve görüşleri olarak dikkate alınmalıdır.

Medbar, izinsiz erişime veya değiştirilmeye, kazara veya kasıtlı olarak kullanılmaya, kaybedilmeye ve yok edilmeye karşı Kişisel Bilgilerinizi makul bir şekilde korumak üzere uygun güvenlik tedbirleri kullanmaktadır.

Öncesinde bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikasını ve ayrıca Web Sitesinde bulunan bilgileri ve materyalleri herhangi bir zamanda değiştirebiliriz, ekleme yapabiliriz, kaldırabiliriz veya başka bir şekilde güncelleyebiliriz.


BİZE ULAŞIN

  • 1142 sok no:35 Sarnıç - Gaziemir 35414 İzmir / Türkiye

  • +90 444 11 76
  • +90 232 281 66 48
  • info@medbar.com.tr

MEDBAR ANKET

150 çalışanı ile Medbar 72 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Ar-Ge ye verdiği önemle birlikte ürün sayısını her geçen gün arttıran Medbar hızla büyümeye devam etmektedir. Büyüyen firmamızın gelişmesine siz de katkıda bulunmak ister misiniz?

Anketimize katılmak için tıklayınız

Yorum ve bildirimleriniz bizim için çok değerlidir!..