Sosyal Sorumluluk

Şirket olarak kültürel, sosyal, ekonomik ve çevresel olaylara etik olarak yaklaşmaktayız. Yaşadığımız dünyaya ait kaynakları kullanırken, içinde bulunduğumuz topluma pozitif yönde etki etmeyi, gelecek kuşaklara daha güzel bir dünya emanet etmeyi hedeflemekteyiz. İçinde yaşadığımız toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, çalışanlarımız ve ailelerinin başta olmak üzere toplumumuzun gelişimini sağlamak, eğitim seviyesini arttırmak için çalışmaktayız. Sağlık sektörüne hizmet eden bir kurum olarak, sağlık ile ilgili projelere destek vermekteyiz.

Medbar olarak yaptığımız yatırımlar ile her gün büyüyerek ekonomik kalkınmada ülkemize katkıda bulunmaya devam etmekteyiz. Bunun yanı sıra eğitime verdiğimiz önem ile daha duyarlı bir toplum oluşturmak için çalışanlarımızın okuma bilincinin geliştirilmesi için çalışmalar yapmaktayız.


BİZE ULAŞIN

  • 1142 sok no:35 Sarnıç - Gaziemir 35414 İzmir / Türkiye

  • +90 444 11 76
  • +90 232 281 66 48
  • info@medbar.com.tr

MEDBAR ANKET

150 çalışanı ile Medbar 72 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Ar-Ge ye verdiği önemle birlikte ürün sayısını her geçen gün arttıran Medbar hızla büyümeye devam etmektedir. Büyüyen firmamızın gelişmesine siz de katkıda bulunmak ister misiniz?

Anketimize katılmak için tıklayınız

Yorum ve bildirimleriniz bizim için çok değerlidir!..