Yasal Şartlar ve Koşullar

Medbar Web Sitesi'ne erişim sağlayarak herhangi bir kısıtlama veya nitelendirme olmadan bu Şartlar ve Koşulları kabul etmektesiniz. Web Sitesi ve Web Sitesinde yer alan hizmetleri yalnızca yürürlükteki tüm kanunlara ve bu Şartlara ve Koşullara bağlı kalmanız halinde kullanabilirsiniz. Bu Şartlar ve Koşulları kabul etmediğiniz takdirde, Medbar Web sitesini ziyaret etmeye devam etmeyiniz.

Web Sitesinde yayınlanan içerik ve bilgiler, ilgili kişilere yönelik bilgiler olarak sağlanmaktadır ve sadece bilgi amaçlı olarak kullanılabilirler. Ürünler ve hizmetlere ilişkin bilgiler, sınırlı coğrafi alanlar ve pazarlarla ilgili olabilirler. Web Sitemizde bir ürüne veya hizmete yapılan gönderi, ilgili ürünün veya hizmetin sizin konumunuzda mevcut olduğunu, mevcut kalacağını veya kullanılabilir olacağını ima etmemektedir.

Web Sitemizde yayınlanan hiçbir içerik veya bilgi, Medbar tarafından yapılmış bir teklif teşkil ediyor sayılmayacaktır. Medbar ürünlerine yönelik siparişler, Web Sitesi üzerinden verilmeyecektir.

Medbar özellikle bir materyal indirmeniz neticesinde bilgisayarınıza veya cihazlarınıza bulaşabilecek virüsler nedeniyle uğranılan veya meydana gelen zararlardan dolayı herhangi bir yükümlülüğe veya sorumluluğa sahip olmayacaktır. Web Sitemizden materyal indirmeye karar vermeniz halinde, bunu riskleri size ait olarak yaparsınız.

Medbar Web Sitesinde yayınlanan içeriğin veya bilgilerin güncelliği, doğruluğu, niteliği, tamlığı veya mevcudiyeti ile ilgili olarak açık veya zımni herhangi bir garanti veya beyanda bulunmamaktadır.

Web Sitesinde gösterilen marka tescil edilmiştir.

Web Sitesinde yayınlanan içeriğin veya bilgilerin izinsiz kullanımları veya Web Sitesine ait herhangi bir kısmın izinsiz olarak çoğaltılması, iletilmesi veya diğer türlü kullanımları, Medbar'ın veya üçüncü şahısların telif haklarını, ticari markalarını, gizliliğini, aleniliğini veya diğer haklarını ihlal edebilir ve bunlara izin verilmemektedir.

Çoğaltma ve iletme izinlerine ilişkin talepler info@medbar.com.tr e-mail adresine gönderilebilir.

Medbar'ın diğer web sitelerine verdiği linklerin bulunduğu web siteleri üzerinde herhangi bir kontrolü bulunmamaktadır ve üçüncü şahıs web sitelerine riskleri size ait olacak şekilde giriş yaparsınız. Bu linkler sadece size bilgi ve kolaylık sağlanması amacıyla verilmektedir.

Medbar, öncesinde bildirimde bulunmadan mevcut Şartlar ve Koşulları herhangi bir zamanda değiştirebilir, ekleme yapabilir, kaldırabilir veya başka bir şekilde güncelleyebilir. Web Sitemizi kullandığınızda bu değişiklikleri kabul edersiniz ve revize edilmiş olan Şartlar ve Koşullar sizi bağlar.


BİZE ULAŞIN

  • 1142 sok no:35 Sarnıç - Gaziemir 35414 İzmir / Türkiye

  • +90 444 11 76
  • +90 232 281 66 48
  • info@medbar.com.tr

MEDBAR ANKET

150 çalışanı ile Medbar 72 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Ar-Ge ye verdiği önemle birlikte ürün sayısını her geçen gün arttıran Medbar hızla büyümeye devam etmektedir. Büyüyen firmamızın gelişmesine siz de katkıda bulunmak ister misiniz?

Anketimize katılmak için tıklayınız

Yorum ve bildirimleriniz bizim için çok değerlidir!..